O nas
O nasO NAS

vlaggen illustratie


Kim jesteśmy
i jak się to wszystko zaczęło?

Cocopanda ma swoje korzenie w Skandynawii. Droga do sukcesu rozpoczęła się w Norwegii w 2007 roku, od wielokrotnie nagradzanej drogerii internetowej BliVakker.no. Mając zawsze na uwadze wartości, takie jak zaangażowanie, innowacyjność, przedsiębiorczość i uczciwość, nieustannie rośniemy w siłę. Dlatego poza Polską jesteśmy także obecni na rynkach siedmiu europejskich krajów: Norwegii, Szwecji, Danii, Finlandii, Niemiec, Austrii oraz Holandii.
W Polsce od końca 2019 roku jesteśmy reprezentowani przez cocopanda.pl. Od tego czasu oferujemy szeroką gamę markowych kosmetyków, produktów do pielęgnacji skóry, włosów i stylizacji w konkurencyjnych cenach.

Ponad 900 000 zadowolonych klientów Cocopanda mówi samo za siebie i w tym miejscu chcielibyśmy serdecznie podziękować każdemu z nich!
Co nas motywuje?

W Cocopanda żyjemy pięknem i kochamy piękno, kierując się przekonaniem, że WSZYSCY ludzie są z natury piękni. Naszym celem jest pomóc im podkreślić to piękno.

Cały zespół Cocopanda jest również zmotywowany do traktowania każdego klienta indywidualnie. Naszym celem jest także zapewnienie wszystkim doskonałego doświadczenia przy zakupie na naszej stronie. Aby to zagwarantować, stale pracujemy nad optymalizacją naszych usług i komfortu użytkowania sklepu internetowego oraz nad ciągłym rozszerzaniem naszego asortymentu. Po prostu uwielbiamy przynosić satysfakcję naszym klientom!
Jeśli masz propozycje poprawy strony, życzenia dotyczące produktów lub po prostu chcesz się przywitać, to napisz do nas wiadomość e-mail, wpisując w jej temacie „Witaj, Cocopanda!” na adres [email protected]

Zobowiązanie wobec klientów Kundeløftet
Szybki czas realizacji
Sprawna realizacja Twoich zamówień i odpowiadanie na zapytania.
Inteligentne rozwiązania
Pracujemy nad tym, by zapewnić Ci najlepsze rozwiązania.
Elastyczność
Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem różnych kanałów.
Zaangażowanie
Działamy sprawnie, zachowując przy tym serce.
Uprzejma obsługa
Wszystkie pytania są mile widziane. Chętnie Ci pomożemy!

Dane spółki

Cocopanda.pl Sp. z o.o
ul. Puławska 145
02-715 Warszawa

KRS: 0000795102
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy
 
VAT UE: PL5213870213
REGON: 383725060
Prezes: Einar Øgrey Brandsdal
Kapitał zakładowy: 5.000 zł

Z naszym działem obsługi klienta najłatwiej skontaktujesz sie za pomocą zakładki „Moje konto”. Możesz również skontaktować się z nami przez e-mail lub telefonicznie:

E-mail: [email protected]

Cocopanda należy do Grupy Brandsdal: www.brandsdalgroup.com

Gdzie Cocopanda.pl kupuje swoje towary?

Około 70% naszych towarów kupujemy bezpośrednio od dystrybutorów, a reszta pochodzi z importu równoległego.

Jako członek Unii Europejskiej, Polska może korzystać importu równoległego między krajami wspólnoty. Artykuł 7 ust. 2 dyrektywy UE w sprawie znaków towarowych zezwala na przywóz wszystkich rodzajów markowych produktów z UE i ich transgraniczny handel w UE, niezależnie od tego, czy odbywa się on przez pośrednika, czy zawarta została umowa z właścicielem markowych towarów. Jest to element wolnego rynku wewnętrznego (transgraniczny handel towarami i usługami) gwarantowanego przez prawodawstwo UE.

Import bez bezpośredniej umowy z właścicielem znaku towarowego nazywany jest importem równoległym, jest legalny i szeroko rozpowszechniony. Cocopanda.pl sprawia, że nie trzeba podróżować za granicę, aby kupić markowe produkty w niższych cenach. Kupujemy markowe produkty na tym samym rynku, co polscy przedstawiciele marek i importujemy je do Polski. Dzięki temu jako konsument możesz kupić markowe produkty po niższej cenie. 

Skąd mam mieć pewność, że produkty są oryginalne?

Gwarantujemy autentyczność i możliwie długi okres przechowywania naszych produktów. Jeśli jesteś niezadowolony z jakości lub trwałości któregokolwiek z naszych produktów, możesz go zwrócić i otrzymać zwrot pieniędzy lub nowy produkt, jeśli produkt jest nadal w magazynie.


W Polsce oraz Europie obowiązują surowe przepisy i regulacje dotyczące zakupu i sprzedaży towarów oraz ochrony konsumentów. Kupując produkt z importu równoległego, masz takie same prawa, jak przy zakupie towaru bezpośrednio od dystrybutora marki. Sprzedawca może zaoferować takie same gwarancje jak dystrybutor marki, a Ty jako klient masz taką samą gwarancję i takie samo prawo do reklamacji.


Konsumenci są chronieni prawami konsumenta i zgodnie z tym ustawodawstwem masz prawo do pełnej rekompensaty oraz żądania nowego produktu lub zwrotu pieniędzy, jeśli produkt jest wadliwy lub nie został dostarczony. Mamy jasno zdefiniowane procedury i wewnętrzne wytyczne, które obejmują zarówno aspekty prawne, jak i etyczne, i gwarantują, że przestrzegamy wszystkich przepisów. Ponieważ chcemy zapewnić naszym klientom usługi na najwyższym poziomie, oferujemy wymianę artykułów znacznie wykraczającą poza to, do czego jesteśmy prawnie zobowiązani.


Procedura zakupu:

Podczas zakupu produktów markowych szczególną wagę przykładamy do dwóch aspektów: gwarancji autentyczności i gwarancji trwałości. Zawsze zwracamy uwagę na datę ważności i odmawiamy zakupu produktów, które posiadają jej krótki termin - i to z dużym marginesem. Pozyskujemy te informacje, kiedy otrzymujemy oferty lub odwiedzamy naszych dostawców. Podpisaliśmy umowy na „certyfikaty autentyczności” ze wszystkimi naszymi dostawcami. Jest to wymóg, który nakładamy na wszystkich naszych dostawców. Tak samo, jak możesz mieć pecha i przypadkowo kupić przeterminowany produkt w sklepie, tak może się zdarzyć i w naszym sklepie. Wtedy powinieneś skontaktować się z naszym działem obsługi klienta, który pomoże Ci rozwiązać problem.


Podkreślamy, że towary importowane równolegle są oryginalnymi produktami markowymi, które zgodnie z powyższymi ograniczeniami mogą być często sprzedawane po znacznie niższej cenie niż producenci mogą oferować za pośrednictwem własnej sieci dystrybucji. Nie oznacza to jednak, że produkt jest podróbką lub kopią. Nasi dostawcy sami są dystrybutorami marek lub kupowali towary od dystrybutorów marek w innych krajach UE, a produkty mają taką samą gwarancję autentyczności jak towary sprzedawane przez dystrybutorów marek.


Nasz model biznesowy jest bardzo prosty. Kupujemy towary po niższej cenie w sposób całkowicie legalny i zgodny z prawem polskim i unijnym. Dzięki temu wprowadzamy na rynek polski markowe produkty w atrakcyjnych cenach. Mamy duże zaufanie do tego modelu biznesowego i wierzymy, że możemy usatysfakcjonować naszych klientów, ponieważ ich zadowolenie jest dla nas priorytetem. Po wielu latach doświadczeń na rynku w Norwegii i Danii, z prawie 1 milionem zadowolonych klientów i milionami sprzedanych i dostarczonych produktów, jesteśmy dobrze ugruntowani na rynku skandynawskim i chcemy teraz podbić serca klientów w Polsce. Liczymy na Twoje dalsze wsparcie.