Kontakt
Kontakt

Zanim skontaktujesz się z nami, poszukaj odpowiedzi na swoje pytania na naszych stronach informacyjnych!

Cenimy naszych klientów i chcielibyśmy dać Ci możliwość szybkiego i łatwego skontaktowania się z nami, jeśli masz jakieś pytania lub uwagi. Jednak istnieje wiele pytań, które można rozwiązać skutecznie bez naszej pomocy. Dlatego przed napisaniem do nas warto zapoznać się z naszym Centrum informacji. Przeczytaj nasze FAQ (często zadawane pytania). Znajdziesz tam odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane przez naszych klientów.

Koniecznie sprawdź zakładkę „Moje konto”!

Tam możesz w łatwy sposób sprawdzić status Twoich zamówień i dane niezbędne do śledzenia przesyłek. Zobaczysz tam swoje ostatnie zakupy, zmienisz swoje dane osobowe i adresy oraz skontaktujesz się z naszym działem obsługi klienta.

Jak można się z nami skontaktować?

W najprostszy sposób skontaktujesz się z nami poprzez system obsługi klienta. Po zalogowaniu się możesz wysłać wysłać w zakładce „Moje konto” poprzez Dział obsługi klienta.

Naszym priorytetem jest odpowiadanie na zapytania w 24 godziny w dni robocze, ale zwykle jesteśmy znacznie szybsi. Starannie wybierz odpowiednią kategorię zgłoszenia do pomocy technicznej, aby jak najszybciej uzyskać odpowiedź.

Nasz dział obsługi klienta dostępny jest od poniedziałku do piątku od 10:00 do 15:00 . Dział obsługi klienta nie pracuje w soboty, niedziele i święta.