Topowe marki

pachnące latem

Hugo Boss

Hugo Boss oferuje szereg innowacyjnych i niestereotypowych zapachów, dostosowanych do nowoczesnego, eleganckiego i sportowego stylu życia. Odkryj bestsellery Bottled, The Scent and Alive.

Kup teraz

Calvin Klein

Ponadczasowy, nowoczesny i seksowny. Calvin Klein oferuje klasyczne zapachy, takie jak CkOne, Eternity, Women i Ck Every.

Kup teraz

Chloe

Francuski, elegancki dom mody Chloé jest znany ze swojego kobiecego, nowoczesnego i kreatywnego designu, dokładnie tak samo jak czarujące zapachy Chloé. Najbardziej znane zapachy to : Signature, Nomade i Love Story.

Kup teraz

Escada

Escada oferuje zapachy, które są uwodzicielskie, czarujące i pełne energii. Każdego lata ESCADA lansuje Fashion Fragrance, fantastyczną kreację zapachową w ograniczonym asortymencie, która okazała się być obiektem poszukiwanym przez kolekcjonerów.

Kup teraz

Marc Jacobs

Marc Jacobs jest jednym z najbardziej wpływowych projektantów na świecie. Perfumy odzwierciedlają jego poczucie dobrego smaku, kreatywności i luksusowego stylu w połączeniu z lekkim i zabawnym wyglądem, który kochamy. Seria zapachowa Daisy stała się kultowa ponieważ ma zabawny i ekscentryczny styl oraz żywiołowy, lekki i cudowny zapach.

Kup teraz